hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-20

Svůj úspěch máš na dosah ruky!

Programy pro ženy,
které se rozhodly uspět

hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-14

Jak vznikla Iraya?

Věděla jsem naprosto přesně,
co chci vytvořit.

Místo, kde se pojí úspěch, sebevědomí a ženská síla. Místo, které provází ambiciózní ženy na cestě k úspěchu. Místo, které ženám poskytne nástroje a ukáže cesty k životnímu nadhledu, sebedůvěře a skutečnému výsledkům.

A tak vznikla Iraya Academy.

Iraya = sebejistá, úspěšná žena, která si je vědoma své síly,
a která v životě nekompromisně následuje svou vášeň

Iraya Academy je propojením toho nejlepšího z obou světů – světa spirituality, energie, síly intuice a světa skutečné akce, strategie, výsledků, úspěchu a splněných cílů! I když má jméno Iraya velmi duchovní původ, já si za ním rozhodně nepředstavuji vílu, která celé dny hopsá po lese, jen si tak plyne, manifestuje a medituje. V mých očích je totiž Iraya totální badass! Žena, která moc dobře ví, co dokáže, věří v sebe, ve svojí vizi a jedná. Jde do akce! Chce za sebou vidět skutečné výsledky. A miluje úspěch. No a úspěch miluje jí, protože úspěch MILUJE sebejisté ženy!

V Iraya Academy se můžeš těšit na dokonalé propojení podnikání, osobního rozvoje, spirituality, holistického přístupu k životu a tolik potřebné praxe a jasných akčních kroků. Nastal čas udělat ze sebe absolutní prioritu. Nastal čas probudit v tobě SEBE.

AUTENTICKOU, ÚSPĚŠNOU A SEBEJISTOU. VÍC NEŽ KDYKOLIV DŘÍV.

Vítej v Iraya Academy!

hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-03