SPOLUPRÁCE - Hana Volfová

1:1 SPOLUPrÁCE

Pro ženy, které vědí, že se narodily pro něco VÍC, než jen průměrný život.

Představ si,

jaké by to bylo...

… kdyby sis v životě uměla říct o to, co chceš! Kdyby ses nebála říkat NE! Kdyby sis tvořila život podle svých vlastních představ a ne podle představ ostatních. Kdyby ses na tvé životní cestě nenechala zastavit strachem… Kdybys viděla svoji hodnotu a svou výjimečnost. Kdybys zahodila všechny masky, co nosíš a prostě to byla TY! Unikátní, autentická a výjimečná ..

MEZI Životem, který žiješ teď a životem, který chceš žít, stojí pouze jedna věc. tvoje rozhodnutí!

Ve své práci propojuji spiritualitu a vesmírné zákony s mými vlastními životními zkušenostmi a novodobou koučinkovou praxí. Vše dohromady je totiž skutečným klíčem k úspěchu a vede k hlubokému – opravdu hlubokému – vnitřnímu sebepoznání. 

Cítím, že tvůj vnitřní oheň potřebuje zase pořádně zažehnout... A já jsem přišla na tenhle svět právě proto, abych ti ukázala cestu a vrátila ti zpátky to, co ti právem náleží. Sebe sama.

" Let me be your coach ..."

Máš jasný cíl a jasnou vizi. Víš, kam jdeš a kde chceš být, ale cítíš, že potřebuješ získat novou perspektivu, nový pohled na to, co řešíš.. Potřebuješ zkrátka správně nasměrovat? Skvěle! Pojďme si dát brainstorming call ..

Jsi odvážná a vědomá. Jsi připravena na životní transformaci a kvantový skok. Chceš být v poli, kde se děje skutečný magic. Víš, že ses narodila pro něco víc. A chceš naplnit svůj největší potenciál. V hloubi duše cítíš, že tě to volá a ty chceš být moje VIP..

Všechny online kurzy a  mentoringové programy uvedené na této stránce obsahují materiály, na které se vztahuje duševní vlastnictví autora.
Neoprávněné šíření může mít právní dopady.

Hana Volfová, zastoupená společností Women On Fire, s.r.o není ani v kurzech, ani osobních konzultacích a mentoringových programech zodpovědná za tvé výsledky a tvou schopnost udělat v životě změnu, či vydělávat peníze pomocí jejích nápadů, informací, nástrojů či strategií.

Nic na této ani našich dalších stránkách (včetně obsahu a osnov) negarantuje výsledky a budoucí výdělky. Nenabízíme žádnou lékařskou, právní, zdravotní, daňovou či jakoukoli jinou profesionální radu. Jakákoli finanční čísla zmíněná na této a našich dalších stránkách ilustrují koncepty a neměla by být považována za průměrný výdělek, výdělek čí sliby k současným a budoucím výsledkům. Vždy vše konzultuj se svým lékařem, účetním, právníkem či profesionálním poradcem předtím než zareaguješ na tyto či jakékoli jiné informace vybízející ke změně životního stylu, businessu či financí. Ty sama jsi zodpovědná za svá rozhodnutí, akce, a výsledky ve svém životě . Vstupem do jakéhokoli typu spolupráce s mentorkou Hanou Volfovou souhlasíš s tím, že nejsme zodpovědní za tvá rozhodnutí, akce, výsledky a to nikdy, za žádných okolností.

Tato stránka není součástí Facebookové stránky či Facebook Inc. Tato stránka není podporována Facebookem. FACEBOOK je ochranná známka patřící FACEBOOK, Inc. 2022 – Women On Fire, s.r.o – Všechna práva vyhrazena