Vítám tě tu, moje milá!

Jsem Hana

LIFE COACH, MENTORKA ÚSPĚŠNÝCH ŽEN A CERTIFIKOVANÝ BREATHWORK TEACHER

 

Ať už tě sem přivedlo cokoliv, jedno je jisté. Náhoda to určitě není. Chceš víc. Někde uvnitř máš pocit, že ses narodila pro něco víc. Ale ta realita tomu stále ne a ne odpovídat. Well.. Jsi tu správně. Je čas na pořádnej životní obrat.
I got you, girl…

hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-04

Skutečná změna?

Začíná uvnitř...

Ani bych nespočítala, kolik let mi trvalo, si tohle uvědomit. Byla jsem ten typ člověka, co věčně něco hledal. Svého času by moje druhé jméno mohlo být třeba nulové sebevědomí, nekonečné srovnávání se s ostatními a střídání jednoho extrému za druhý. Nulovou sebelásku jsem se snažila nevědomě všemožné kompenzovat náplastmi někde z venku. Alkoholem, drogami, extrémním cvičením, jídlem.. No a taky jsem si libovala v setrvávání v toxických vztazích.. Divoké to časy.. Co si budem, viď… 🙂

From Zero
To Hero

No rozhodně to nebyl žádný med. Ale mám pro tebe skvělou zprávu. Ať to vypadá sebehůř,  vždycky máš na výběr! Vždycky! A já jsem se ROZHODLA, že můj život bude zkrátka vypadat úplně jinak. Posbírala jsem veškerou sílu a odvahu, kterou jsem měla, přestala jsem utíkat a řekla jsem sama sobě: YES! Lets do it, girl!  

Tahle cesta do ženy, kterou jsem dnes, byla jedním slovem DIVOČINA. Zažila jsem obrovské vzestupy a o to bolestivější pády, euforii, ale i slzy a zklamání, obrovské sebepoznání a velké životní změny. Naučila jsem se dávat samu sebe na první místo. Vždycky. Budovala jsem totálně UNSTOPPABLE mindset. Znovu jsem budovala respekt a lásku ke svému tělu. Přestala jsem sama sobě házet klacky pod nohy a začala jsem nekompromisně věřit sama sobě a své misi. Rozjela jsem hned několik vlastních projektů a vybudovala jsem vlastní coaching business, který za posledních 6 let pomohl stovkám žen cítit se lépe ve svém těle, uvědomit si svojí vlastní POWER a být totálně UNSTOPPABLE! 

Přesně tohle je totiž moje největší vášeň!

hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-08

co o mně lidé říkají

Vše je otázkou naší volby!

Buď brečíš nad tím, co všechno se ti stalo a nebo se prostě sebereš, zvedneš se a JEDEŠ. 

100+ klientek
200+ hodin
5+ let praxe

And counting ...

Jsem tu pro ženy, které si nekupují svoje vlastní výmluvy..

Jsem tu pro ženy, které jsou už ROZHODNUTÉ pro životní shift a změnu! Při práci se svými klientkami propojuji coaching, mentoring a zcela holistický přístup k životu. Jako certifikovaný výživový specialista a také breathwork teacher jednoduše vím, že všechno se vším souvisí! Právě díky komplexnímu přístupu jsme schopné v průběhu spolupráce dosáhnout opravdu markantních životních změn … Miluji neustále přinášet nové věci a stejně tak miluji se ve svém oboru neustále vzdělávat. Prakticky všechny své certifikace a výcviky jsem absolvovala na školách a institutech v USA. A rozhodně nekončím, protože věřím, že vzdělání a investice do nás naprosto klíčové.

Miluji UNSTOPPABLE ženy! Miluji tu sílu! A miluji tyhle ženy vést na další a další úroveň!  

Ten tvůj next level už na tebe čeká. Are you ready?