Oh hello, sexy lady!

Jsem Hana.

FORMER LIFE COACH A MENTOR, DIGITAL CREATOR & sales lover

Hello and welcome! Ať už tě sem na můj web přivádí cokoliv, jak by řekl klasik – věř tomu, že to rozhodně není náhoda. Možná je to znamení. A nebo jsi sem možná jen tak zabloudila. A nebo .. mám prostě jen suprově nastavené SEO 😁 No ať je to jakkoliv .. 

Vítej, my girl! 😁

A říkám si, když už tě tu mám, možná by nebylo úplně od věci se trošku lépe poznat, co říkáš? 

Tak jo! Já začnu..

DSC_8216-2

Tenkrát to chtělo změnu..

Tak jsem se do toho pustila..

Vždycky, když začínám psát něco z rubriky „O MNĚ“, říkám si, že jednou prostě musím napsat knihu. Takové to .. Poselství budoucím generacím 😁 Můj životní příběh je totiž opravdová divočina. Je o cestě, odvaze, sakra bolestivých pádech a zklamáních a na druhou stranu i o vzletech, grandiózním úspěchu a momentech, o kterých se mi ani nesnilo. A to teda ani v těch nejlepších a nejdivočejších snech ..  Moje životní motto je – naučit se proměnit každé hovno, které se člověku v životě stane, na ultimátní zlato..

And that`s the fu*kin vibe!

From Zero
To Hero

Není tedy úplně překvapením, že součástí mého životního příběhu se na nějakou dobu staly závislosti, poruchy příjmu potravy, taky toxické vztahy, a hlavně teda roky života se sebevědomím na bodu mrazu.. A celá tahle banda měla v mém životě své čestné místo až do chvíle, než jsem udělala to FINAL DECISION. Že tohle teda ne! Takhle můj život teda rozhodně vypadat nebude! Tehdy jsem posbírala veškerou sílu a odvahu, co jsem v sobě měla a se slovy .. Lets face your fuckin demons, girl!  .. jsem poprvé v životě začala hledat odpovědi v sobě a ne venku.. A přesně to byl start nové životní cesty. Cesty sebepoznání. Cesty, která vlastně neskončila dodnes a asi ani nikdy neskončí. Roky vnitřní práce, osobního, duchovního rozvoje, překonávání sebe sama a nakopávání zadku všem kostlivcům ve skříni. Oh yeah.. Z vyplašené holčičky se zrodil badass, kterému nechybí prořízla pusa, UNSTOPPABLE mindset a velice často také heslo: „Co na srdci, to na jazyku!“ 😃. Znovu jsem budovala respekt a lásku ke svému tělu a udělala sama se sebou dohodu, že už si zkrátka jednou pro vždy přestanu házet klacky pod nohy a začnu si hergot nekompromisně věřit! Sobě a tomu, co dělám.. Protože, pojďme si říct, když v sebe nebudu věřit já, tak kdo jako, žejo? 👀 

Já sama jsem ten NEJLEPŠÍ projekt, na kterým jsem kdy makala. 

A ty to máš úplně stejně! ❤️

hana-volfova-life-coach-mentor-pro-zeny-08

co o mně lidé říkají

Sbohem koučování, 
oh hello digital world ..

Aneb hra začíná ...

 

Od roku 2015 jsem se, souběžně s dalšími projekty, téměř nepřetržitě věnovala koučování žen. Školila jsem se u světových jmen a sbírala certifikace nejen v ČR, ale i v zahraničí.  Své klientky jsem vedla v oblasti výživy a později i life a business coachingu. Rukama mi prošlo 100+ klientek skrze osobní spolupráce a další stovky skrze mé programy. Odkoučovala jsem 300+ hodin. 

Vytvořila jsem dva totálně boží evergreen online programy – UNSTOPPABLE a EPIC BODY MAKEOVER, kterými do dnešního dne prošlo 100+ žen a neustále přibývají další ❤️ Oba programy jsou bez debat můj MASTERPIECE 🤩 No však se mrkni sama!

Na konci roku 2022 jsem ale udělala zásadní rozhodnutí a svou kariéru v roli KOUČKY jsem definitivně pověsila na hřebíček. 

Nastal čas na něco nového.. Čas jít dál..

Metaverse, vášeň k prodeji a hlavně .. ultimátní svoboda!

Přichází nová éra ...

Svět se mění. a já s ním..

Miluju změny. Miluji nový vítr. Miluju mít v životě otevřenou mysl. Protože, to je právě to, co mi do života koncem roku přineslo hned několik velice významných zahraničních projektů a možností ..  I said yes to the NEXT LEVEL, baby  .. a tak se 80% mých hlavních aktivit přesunulo behind the scenes.. a taky .. do METAVERSE! Protože.. Právě příchází doba, která nabízí neuvěřitelné možnosti a naprosto nový rozměr svobody.. And I freakin love it! 

Takže long story short.. tohle jsem já..

Tvořím, inspiruji, píšu blog, natáčím tiktok, cvičím, medituju a často se taky směju svým vlastním vtipům 😄 sdílím myšlenky, tipy a triky.. a protože absolutně MILUJU prodej, občas taky externě spolupracuji s dalšími #highvibe podnikatelkami jako HIGH TICKET CLOSER
( and let me tell you .. miluju to a můj closing rate is craaaazy! 😈) ❣️ Občas jsem trošku jednou nohou ve virtuální realitě a druhou nohou někde v lese v přírodě..
Ale hlavně, vždycky a nekompromisně.. si jedu to svoje .. 

Next level je volba. 
Next level je ROZHODNUTÍ. 
Next level je orgasmus pro tvojí duši.

A O TOM TO VŠECHNO PŘECE JE .. 

DSC_8356-Edit