O mně - Hana Volfová

Vítám tě tu, moje milá!

Ať už tě sem přivedlo cokoliv, jedno je jisté. Není to náhoda. Možná právě teď procházíš zvláštním životním obdobím. Možná, že v životě stojíš na jednom místě a i když se snažíš sebevíc, nemůžeš se z něj pohnout. Hluboko v sobě máš obrovskou touhu po úspěchu, vnitřní svobodě a životě, ze kterého si ani omylem nebudeš chtít vzít dovolenou. Tolik se přece snažíš, tak proč to už konečně nejde vidět i navenek?!

Možná ve svém životě právě děláš tu samou chybu, jakou jsem dělala i já …

Hana Volfova

Hledáš odpovědi venku. Hledáš venku další a další náplasti, které by zalepily a zaplnily tu otevřenou ránu a prázdnotu, kterou máš uvnitř sebe. Vím, moc dobře jaké to je. Na tomhle místě jsem totiž před pár lety byla taky…

Svou vnitřní prázdnotu jsem se roky snažila zaplnit takřka čímkoliv zvenčí. Drogami, jídlem, cvičením. V mém životě jeden extrém střídal druhý. Několikaletou drogovou závislost , nekonečné party a pochybné kamarády vystřídala porucha příjmu potravy a extrémní cvičení. A tu zase závislost na partnerovi a našem tehdejším příšerně toxickém vztahu. Bylo to období temna. Ale jak se říká …

Právě v naší největší temnotě leží ta největší životní síla..

From Zero To Hero..

Neposlouchala jsem, když mi říkali, že to nedokážu. Nevnímala jsem, když mi tvrdili, že dostat se z takového dna je nereálné. Poprvé v životě jsem přestala hledat náplasti na svou otevřenou ránu venku. Poprvé v životě jsem od sebe přestala utíkat a navrátila se zpátky k sobě. 

Od tohoto rozhodnutí uběhlo několik let. A co se od té doby všechno změnilo? Podařilo se mi najít životního partnera a vybudovat skutečně harmonický vztah, procestovat USA, odletět ze dne na den na několik měsíců sama do Austrálie, žít více než půl roku na Kanárských ostrovech, vybudovat vlastní podnikání, generující milionové obraty, vstoupit do dvou networkingových společností a v jedné z nich během tří měsíců vybudovat druhý nejrychleji rostoucí tým na světě, po necelém roce společnost opustit a věnovat se své vlastní misi. 

Následovat hlas vlastní duše a cestu vlastního poslání.

 

Nechala jsem svůj největší MESS, aby se stal tou nejsilnější MESSAGE.

 

Pro ženy, které chtějí víc. Pro ženy, které jsou připravené vzít si svojí sílu zpět. Pro ženy, které už nechtějí hledat další a další náplasti venku, ale jsou připravené vydat se na cestu k sobě, vymazat ze svého slovníku slova: “Nejde!” “Nemůžu!” “Nedokážu!” a začít konečně žít svůj totálně neomezený potenciál! Za dobu, co se věnuji mentorování a koučování žen, jsem měla možnost spolupracovat s více než stovkou neskutečných žen a být svědkem neuvěřitelných transformací.

 

Z žen, které se bály projevit a mluvit na sociálních sítích, se staly žen, které živě přednáší o svém tématu na veřejnosti před desítkami lidí. Z žen, které se bály říct NE, jsou ženy, které se umí ozvat, když se jim něco nelíbí. Z žen, které nevěděly, jak uchopit svůj sen v online světě, jsou ženy, které dnes mají fungující online podnikání. Z žen, které se bály prodávat svoje služby a říkat si o peníze, jsou dnes ženy, které si sebevědomě říkají o relevantní peníze za svoji práci. Z žen, které se schovávaly a ze strachu, co tomu řeknou ostatní, nosily masky, jsou dnes silné a autentické ženy, které jsou si vědomé toho, kým jsou..

Společným jmenovatelem všech těchto neuvěřitelných transformací, příběhů a úspěchů jsou Tři slova: SEBEHODNOTA, VNITŘNÍ SÍLA a SEBEVĚDOMÍ!

Tři slova, která jsou odpovědí úplně na všechno ve tvém životě. Slova, která symbolizují tu jedinou účinnou náplast na prázdnotu uvnitř tebe. Tahle náplast totiž přichází zevnitř a vytváří ženu, která ví, kým je, ví, kam směřuje a je si naprosto vědomá síly, kterou v sobě nese.. A přesně takovou ženu absolutně nic a nikdo nezastaví.

Tahle žena v tobě dřímá odjakživa. A to, že jsi dnes tady a čteš tahle slova, je jasné znamení, že je více než připravena se konečně probudit. Nespokojuj se s průměrným podnikáním, průměrným vztahem či průměrným životem. Narodila ses pro VÍC.

Připravena?

Hana-poslání