Slova mých klientek
"Jsem na sebe pyšná, že jsem se odhodlala do této výzvy vstoupit. Sleduji Tě už nějaký ten rok a dodáváš skvělou energii. A tohle bylo tak skvělý! Každý den jsem se těšila na nové video. Zažila jsem během Tvých úkolů neskutečný emoce, slzy, smích, úzkost, ale i úlevu. Jak sama říkáš, není to o tom, že tě to najednou úplně změní. Nezměnilo, jen mi to dalo uvědomění, že na sobě musím pracovat, že ten vnitřní strach musím v určitých věcech odstranit a žít přítomností a dívat se dopředu. A vím, že tímhle to nekončí a je stále na čem pracovat. Člověk musí chtít sám, nikdo jiný to za něj neudělá. Chci Ti poděkovat jaký člověk jsi a že bych Tě doporučila komukoliv, komu by to jen trochu pomohlo. Protože my ženy, jsme silné a dokážeme neuvěřitelné♥ Shrnu-li to Tvými slovy... UNSTOPPABLE!!"
Lenka Machová
absolventka programu UNSTOPPABLE
"Ukázala jsi mi, že se mohu postupně vrátit k lepšímu životu a být hlavně sama sebou. Určitě tímto nekončíme, určitě chci víc a půjdu si za tím😄 Hani, jsi úžasný člověk plný energie, kterou umíš šířit dál. Mám Tě ráda a jsem šťastná za to že se naše cesty spojily.
Lada Ambrožová
absolventka programu UNSTOPPABLE
"Byla to jizda 😃 som nesmierne vdacna za tuto vyzvu , ze mi prisla do zivota a nevahala som ani sekundu a nelutujem !!! Najlepsie je , ze touto vyzvou sa nic nekonci , ale naopak vsetko prave zacina 🚀 z vlastnej skusenosti mozem len odporucit vsetkymi 20timi 🫶❤️ Hanicko, dakujem , ze si a ze pre nas tvoris uzasne projekty a vyzvy 🙏❤️darmo sa vam tu budem rozpisovat, to si musite zazit 😉"
Zdeňka Vinceová
absolventka programu UNSTOPPABLE
"Milá Hani, program Unstoppable mi dal úžasných 21 dní se samou sebou. 🍀💚 Byla to parádní jízda plná uvědomění, relaxu, strachu a následného uvolnění, vystupování z komfortní zóny, přihlouplých úsměvů, zrychleného tlukotu srdce, zamyšlení, pohybu a tance.... a následné euforie 🙂 Zažila jsem chvíle, které mnou opravdu hnuly a nastavila jsem si spoustu nových návyků, díky kterým jsou mé dny mnohem uvolněnější, pozitivnější, promyšlenější. 🚀🚀🚀 Mám ještě drobné resty v některých bodech, ale jen pro to, že v danou chvíli jsem neuměla vymyslet jak úkol splnit. 🤔 Vrátím se k tomu a možná to projdu celé ještě jednou. Nutno říci, že mě ve všem navíc "hecovala" tvoje storíčka na Instagramu, která se sice Unstoppable netýkala, ale násobila svou energií celý program. 😊 Jsem toho plná a teď je to na mě, abych si to udržela a upgradovala to sama v sobě. Abych to využila, udržela si (a násobila) tu skvělou energii, která mnou teď proudí. Přišlo to v pravý čas a myslím, že to není to poslední v čem jsem se s tebou spojila. Děkuji, děkuji, děkuji.🔝🆒 ❤️"
Lenka Hlaváčová
absolventka programu UNSTOPPABLE
"Hanička mě naučila si věřit, věřit v sebe a v sílu, kterou v sobě mám. Ukázala mi cestu a jsem moc vděčná, že jsem s ni mohla trávit tři měsíce. Děkuji"
Monika Blažková
ZDRAVOTNÍ SESTŘIČKA
"Se spoluprací s Haničkou jsem naprosto spokojená. Probudila ve mně důvěru, že to zvládnu, že mám kam jít. Uvědomila jsem si, že vždycky je tu cesta a i když budu zrovná smutná, není to na vždy a nesejme mě to. Děkuji❤︎ "
Lada
"Děkuji, děkuji za vše ... za nové já, nové přátele, nové zkušenosti a spoustu spoustu dalšího ... Protože jsem se nemohla svěřit lepšímu mentorovi do rukou než tobě 😍 a jsem vděčná, že jsi mi ukázala cestu k sobě ❤️🙏🏻 Love you!"
Petra Baboučková
MAKE-UP ARTIST, MAMINKA NA MATEŘSKÉ
Hani, tímto Ti chci poděkovat za možnost stát se Tvým menteem. Investice do sebe samé je to nejlepši rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Jsi inspirující a velice silná žena. Přala bych každé ženě, aby měla možnost s Tebou spolupracovat a možnost učit se od Tebe. ❤️
Petra Mikulíková
"Haničko zlatá🤩 Slovy nejde vyjádřit, to co se za ten půl rok spolupráce s Tebou dělo. Pomohla jsi mi najít co je to moje, přiblížit se mému poslání a otevřela mi nové cesty. Kdybych měla vrátit čas a byla bych znovu před rozhodnutím zda vstoupit, tak znovu říkám ANO. Protože to co se pak začně dít, když odešlete částku za mentoring je neuvěřitelný....Prošel mi hlavou strach, úzkosti a otázka a co když to nedám? Ale já to dala a Hanča mi pomohla nastavit si hranice, opustit postupně to, co mému životu už neslouží. Překopala jsem komplet své podnikání, které fungovalo, ale už mě nenaplňovalo. Bralo mi energii, čas a to nejcennější - ztrácela jsem sebe samotnou.... Řekla jsem DOST a v tom se objevila ONA, ta úžasná, úspěšná a cílevědomá Hana Volfová...A já si jen řekla, Taková chci být také ❤︎ Z celého srdce Ti děkuji.... Za tvůj čas, tvoji energii a za to, že tu jsi pro nás.....Pro ženy, které potřebují uvidět svoji hodnotu a dokázat něco VÍC 🙂 Já tě prostě miluju ❣️"
Petra Štenková
absolventka MASTERMIND
"Hani, jsem neskutečně vděčná za Tebe, za tu pozitivní energii, kterou kolem stále šíříš. Jsem neskutečně šťastná, že jsem v sobě našla odvahu skočit a investovat do sebe, i když jsem byla posr... až za ušima. 🤩 Díky spolupráci s Tebou si konečně věřím, stoupla má sebehodnota a vím, kam kráčím, a jaký je můj cíl. Také jsem vděčná, že jsi mi odblokovala panický strach z toho "být vidět" na soc.sítích. V životě bych neřekla, že budu točit živá vysílání nebo story skoro na denní bázi. Můj strach z toho, byl opravdu neskutečný. Ty víš 😊 Přála bych každému tento pocit zažít, vědět co od života chce a jít si za tím. Moc Ti za vše ze srdce děkuji ❣️"
Lucie Hermanová
VÝŽIVOVÁ SPECIALISTKA WWW.LUCIEHERMANOVA.CZ
Do naší spolupráce jsem vstupovala jako holka, co si nevěřila, necítila k sobě žádnou sebelásku, nic .. a ty jsi mi za ten půlrok byla tak obrovským průvodcem! Za půlroku jsem s tebou jsem tam, kde jsem nikdy nebyla.. začala jsem se mít rada, začala jsem sama sebe respektovat - konečně jsem se naučila říkat NE! .. pokud jsem někdy pochybovala, jestli do toho mám investovat peníze, byla bych na začátku - řekla bych znovu tisíckrát ano! Děkuju za tu cestu, kterou jsi mi ukázala a kterou bych já sama nikdy neviděla ! Děkuju a miluju! Moc ráda se budu ke spoluprácím vracet .. Jsem tak moc vděčná!
Andrea Schwarzová
Hanka mě zachránila. Pomohla mi od základů vybudovat můj byznys, vždycky tady byla pro mě. Spolupráce s ní byla ta nejlepší investice.
Karolina Doudová
ONLINE FITNESS TRENÉRKA
Jsem strašně vděčná, že jsem si vybrala za mentorku právě Hanču. Díky ní konečně vím, kam patřím.
Linda Loudová
MAMINKA NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
"Spolupráce s Hančou - aneb má spirituální maminka, která mě doslova připravila na moji nejvyšší misi! ✨ Kde začít? Hanču jsou oslovila na mentorship 1:1 se slovy: "Nevim jak to udělám, ale chci VIP na 1 rok s Tebou!" 🤣 Hlavní důvod byl ten, že jsem chtěla úspěch, kterého jsem, i přes usilovné snažení, stále nedosahovala a točila se v bludném kruhu. A to už mě nebavilo a vyčerpávalo.. Respektive někde hluboko uvnitř sebe jsem sice věděla, že můj potenciál je mnohem vyšší, ale nevěděla jsem JAK a proč mi ho nejde dosáhnout. A tak začla má cesta ❤️ Má roční cesta spolu s Hančou. Byla to snadná cesta? Rozhodně ne! Litovala jsem někdy takové rozhodnutí a investice? Nikdy! Jelikož pro mě tento krok je jeden z nejlepších a nejzásadnějších životních kroků a rozhodnutí v životě. Protože ten posun a tu práci, kterou jsem na sobě udělala.. bych nikdy za tak krátkou dobu nezvládla sama. A tím jsem si jistá na 1000%! A to byl i další důvod.. "Nechci, aby mi ta cesta trvala let 10, ale třeba jen jeden rok." A to se nám společně podařilo ✨🙏🏽 Je přede mnou ještě dlouhá cesta.. Ale Hanča mi pomohla se spirituálně probudit a tím poznat, kdo jsem. Pomohla mi objevit mé skutečné já, moji duši. Pomohla mi najít v sobě odpovědi na mé celoživotní otázky. Naučila mě na život koukat zcela jiným pohledem. Pomohla mi uvěřit i v ty nebláznivější sny a vize. A ano, ta transformace nebyla příjemná.. ale pokud chceš od života více.. obejít to nejde. A za mě.. není lepší průvodce při této hluboké a intenzivní cestě k sobě.. než právě Hanča. Slovo děkuju, je málo ❤️❤️❤️ Děkuju za to, že si mě připravila na moji nejvyšší misi, která je teď přede mnou 💫🗝❤️
Kristýna Polomisová
SEXUALITY MENTOR & COACH // 1:1 VIP SPOLUPRÁCE
Taak a je to tu! 😁konec naší půlroční jízdy 😅🙏 Musím říct, že ten posun, který u mě proběhl je neskutečnej. A chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat! 🙏Že jsem mohla čerpat od tak silné a úspěšné ženy, jakou jsi ty. Že jsem se mohla inspirovat a vést od člověka, co je dál než aktuálně jsem. Pochopila jsem, že sama bych úspěchu dosáhla mnohem později nebo s dalšími obtížemi a rozhodnutí jít s tebou do koučinku - bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě! ☺️Do detailu jsem splnila vše, cos mi řekla (ikdyž to byl častokrát doost velký výstup z komfortu). No říká se, že tam se nachází úspěch..asi to bude pravda. I přes propady, brek a neúspěchy který jsem na naší cestě zažívala jsem se odhodlala jít pořád dál, protože jsem věřila, že TO DOKÁŽU, ne já jsem to věděla 😎Vložila jsem do sebe a tebe takovou důvěru, že nebylo jiné možnosti, než uspět. Noo uff, teď mám své podnikání, které mě naplňuje a baví a zároveň vím, že mě i skvěle uživí. Nejlepší na tom celém je, že už mě nezajímá, co o tom říkají druzí (kecy typu, tím si nevyděláš moc peněz už plně ignoruju 😅 - protože vím, že opak je pravdou). Skvělý je, že jsem se naučila pracovat na svém nastavení mysli, které prostě ovlivňuje vše a já vím, že ho díky tobě dokážu v budoucnu nasměrovat tam, kam budu chtít🙌. Nelituju ani jedné korunky za tvoje služby a vím, že když se někdo rozhodne být tvoje klientka nebude litovat 🤗 díky moc, jsi moje inspirace a vzor zdravě sebevědomé a úspěšné ženy😍
Daniela
VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ // 1:1 VIP SPOLUPRÁCE
Stoupám si do své síly, Hani! Mám z toho obrovskou radost! Roky jsem se snazila a diky tobě se to daří za měsíce. Najednou vidím věci, které jsem dřív neviděla, vidím, že jsem dovolila lidem, aby se mnou zametali. To už ale stačilo. Znám svoji hodnotu, poznávám jí a to jen díky tobě! Děkuju!
Barbora
MAMINKA NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
Miluji tvoji energii a jsem vděčná za to, že jsi mi byla mentorkou. Za tu dobu, jsem pochopila tolik věcí a hlavně, aplikovat je do života, to je to nejdůležitější. Dělat věci, které mě dělají šťastné, baví mě, to je vono. Já jsem na prvním místě, když jsem šťastná já, tak i moje rodina a okolí 😍❤️🙏🏻, moc, moc děkuji ❤️
Denisa Tkadlčíková
absolventka MASTERMIND
"Haničku jsem zkontaktovala v době kdy jsem na tom byla opravdu vnitřně špatně a dost rozložená. Zkoušela jsem si pomoci sama, ale nešlo mi to tak jsem chtěla. Hned po první session s Haničkou(která byla opravdu velmi výživná a roztříštila má stará paradigma) se mi opravdu otevřeli oči a já konečně začala žít a užívat si život ❤︎. Přišli mi do cesty noví přátelé, příležitosti i klienti ❤︎. Za tuto spolupráci jsem nesmírně vděčná a moc si ji vážím ❤︎ Hanička má takové energie, že to ani nejde popsat slovy! MOC ZA VŠE DĚKUJI ❤️
Katka Hájková
PODNIKATELKA
Ahoj Hani, Chci ti poděkovat za ten půl rok co jsi mi byla tím nejlepším mentorem kterého jsem si mohla najít. Jsem ráda, že jsem do sebe ty peníze investovala protože to byla jízda 😂. Pomohla jsi mi pochopit proč jsem měla bloky které jsem měla a naučila jsi mě lépe pracovat se svou hlavou. Moje práce na sobě samé samozřejmě nekončí ale vděčím ti za to, že jsem našla směr kterým jít. Mockrát děkuju za všechno a přeju ti úžasný nový začátek v novém domově. Ještě jednou děkuji ❤️❤️
Michaela Kráčmerová
absolventka MASTERMIND
Ahoj Hani, neskutečné, jak ty 2 společné měsíce utekly, ale stejně tak je neuvěřitelné, co všechno se za tak krátkou dobu stihlo udát. 🙂 Vstupovala jsem do programu Cesta královny kvůli tomu, abych si jednou provždy srovnala vztah k jídlu. To se mi s tvou pomocí a cennými radami podařilo již během 14 dnů. 😍 Najednou jsem zjistila, že jídlo nebude ten skutečný problém, že budu muset jít hlouběji. Společně jsme otevřely nejednu Pandořinu skříňku. 🖤 Jsem vděčná, že jsi mi ukázala, že i já se mohu vydat cestou královny. 👑 Že nemusím být ta, která jen plní sny druhých, ale že i já mám na to si plnit ty své. Díky tobě vím, že i já mám v sobě cenný diamant 💎 a je jen na mně, do jak dokonalé formy jej budu brousit! Moje DĚKUJI se těžko vyjadřuje jen jedním slovem.
Petra Kasalová
OSOBNI STYLISTKA WWW.PETRAKASALOVA.CZ
Děkuju za úžasných pár týdnů,kdy z bláznivé holky,co vypadá,že má sebevědomí až na půdu,ale uvnitř ho má někde velmi pošramocené,se začala formovat holka,co se umí ozvat. Holka co si bude dál budovat své sebevědomí a hlavně - probudila jsem v sobě - SÍLU KRÁLOVNY! a to jen díky Tobě.
Vivian Pokorná
ZDRAVOTNÍ SESTRA
Ahoj Hani ❤️ moc ti chci poděkovat, jak jsi se nám věnovala celý ten měsíc. A naučila jsi nás, jak si vážit samy sebe a našeho těla, života a osobnosti. Umět říkat lidem NE bylo něco, co isem neznala. Myslela jsem si, že se musím zavděčit všem, ale ukázala jsi nám, že takhle to nefunguje 💪🏽 teď vím, že každá žena má v sobě královnu👑 a my jsme ji objevily. Děkuji.
Marie Hladečková
MAMINKA NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
Rozhodnutí vstoupit do mastermind bylo to nejlepší rozhodnutí ever, je to neskutečná jízda 🤩 A co mi mastermind dala a dává?
1) celkovou transformaci celého mého já, uvědomění, kdo vlastně jsem a co od života chci 💫
2) překonání strachů a limitů
3) sebe brát jako prioritu
4) celkově se mi změnil pohled na svět a dění v něm ❤️
Lucie Hájková
PODNIKATELKA A MAMINKA DVOU MALÝCH HOLČIČEK WWW.BORNIE.CZ