Reference - Hana Volfová

VAŠE SLOVA

"Spolupráce s Hančou - aneb má spirituální maminka, která mě doslova připravila na moji nejvyšší misi! ✨ Kde začít? Hanču jsou oslovila na mentorship 1:1 se slovy: "Nevim jak to udělám, ale chci VIP na 1 rok s Tebou!" 🤣 Hlavní důvod byl ten, že jsem chtěla úspěch, kterého jsem, i přes usilovné snažení, stále nedosahovala a točila se v bludném kruhu. A to už mě nebavilo a vyčerpávalo.. Respektive někde hluboko uvnitř sebe jsem sice věděla, že můj potenciál je mnohem vyšší, ale nevěděla jsem JAK a proč mi ho nejde dosáhnout. A tak začla má cesta ❤️ Má roční cesta spolu s Hančou. Byla to snadná cesta? Rozhodně ne! Litovala jsem někdy takové rozhodnutí a investice? Nikdy! Jelikož pro mě tento krok je jeden z nejlepších a nejzásadnějších životních kroků a rozhodnutí v životě. Protože ten posun a tu práci, kterou jsem na sobě udělala.. bych nikdy za tak krátkou dobu nezvládla sama. A tím jsem si jistá na 1000%! A to byl i další důvod.. "Nechci, aby mi ta cesta trvala let 10, ale třeba jen jeden rok." A to se nám společně podařilo ✨🙏🏽 Je přede mnou ještě dlouhá cesta.. Ale Hanča mi pomohla se spirituálně probudit a tím poznat, kdo jsem. Pomohla mi objevit mé skutečné já, moji duši. Pomohla mi najít v sobě odpovědi na mé celoživotní otázky. Naučila mě na život koukat zcela jiným pohledem. Pomohla mi uvěřit i v ty nebláznivější sny a vize. A ano, ta transformace nebyla příjemná.. ale pokud chceš od života více.. obejít to nejde. A za mě.. není lepší průvodce při této hluboké a intenzivní cestě k sobě.. než právě Hanča. Slovo děkuju, je málo ❤️❤️❤️ Děkuju za to, že si mě připravila na moji nejvyšší misi, která je teď přede mnou 💫🗝❤️
Kristýna Polomisová
Self-love coach
Sovičko moje nejlepší! .. do naší spolupráce jsem vstupovala jako holka, co si nevěřila, necítila k sobě žádnou sebelásku, nic .. a ty jsi mi za ten půlrok byla tak obrovským průvodcem! Za půlroku jsem s tebou jsem tam, kde jsem nikdy nebyla.. začala jsem se mít rada, začala jsem sama sebe respektovat - konečně jsem se naučila říkat NE! .. pokud jsem někdy pochybovala, jestli do toho mám investovat peníze, byla bych na začátku - řekla bych znovu tisíckrát ano! Děkuju za tu cestu, kterou jsi mi ukázala a kterou bych já sama nikdy neviděla ! Děkuju a miluju! Moc ráda se budu ke spoluprácím vracet .. Jsem tak moc vděčná!
Andrea Schwarzová
Ahoj Hani, neskutečné, jak ty 2 společné měsíce utekly, ale stejně tak je neuvěřitelné, co všechno se za tak krátkou dobu stihlo udát. 🙂 Vstupovala jsem do programu Cesta královny kvůli tomu, abych si jednou provždy srovnala vztah k jídlu. To se mi s tvou pomocí a cennými radami podařilo již během 14 dnů. 😍 Najednou jsem zjistila, že jídlo nebude ten skutečný problém, že budu muset jít hlouběji. Společně jsme otevřely nejednu Pandořinu skříňku. 🖤 Jsem vděčná, že jsi mi ukázala, že i já se mohu vydat cestou královny. 👑 Že nemusím být ta, která jen plní sny druhých, ale že i já mám na to si plnit ty své. Díky tobě vím, že i já mám v sobě cenný diamant 💎 a je jen na mně, do jak dokonalé formy jej budu brousit! Moje DĚKUJI se těžko vyjadřuje jen jedním slovem.
Petra Kasalová
osobni stylistka
www.petrakasalova.cz
Hanka mě zachránila. Pomohla mi od základů vybudovat můj byznys, vždycky tady byla pro mě. Spolupráce s ní byla ta nejlepší investice.
Karolina Doudová
online fitness trenérka
Jsem strašně vděčná, že jsem si vybrala za mentorku právě Sovičku. Díky ní konečně vím, kam patřím.
 Linda Loudová
maminka na mateřské dovolené
Stoupám si do své sily, Sovčo! Mám z too obrovskou radost! Roky jsem se snazila a diky tobě se to daří za měsíce. Najednou vidím věci, které jsem dřív neviděla, vidím, že jsem dovolila lidem, aby se mnou zametali. To už ale stačilo. Znám svoji hodnotu, poznávám jí a to jen díky tobě! Děkuju!
Barbora
maminka na mateřské dovolené
Miluji tvoji energii a jsem vděčná za to, že jsi mi byla mentorkou. Za tu dobu, jsem pochopila tolik věcí a hlavně, aplikovat je do života, to je to nejdůležitější. Dělat věci, které mě dělají šťastné, baví mě, to je vono. Já jsem na prvním místě, když jsem šťastná já, tak i moje rodina a okolí 😍❤️🙏🏻, moc, moc děkuji ❤️
Denisa Tkadlčíková
Taak a je to tu! 😁konec naší půlroční jízdy 😅🙏 Sovi, musím říct, že ten posun, který u mě proběhl je neskutečnej. A chtěla bych ti ještě jednou moc poděkovat! 🙏Že jsem mohla čerpat od tak silné a úspěšné ženy, jakou jsi ty. Že jsem se mohla inspirovat a vést od člověka, co je dál než aktuálně jsem. Pochopila jsem, že sama bych úspěchu dosáhla mnohem později nebo s dalšími obtížemi a rozhodnutí jít s tebou do koučinku - bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí v životě! ☺️Do detailu jsem splnila vše, cos mi řekla (ikdyž to byl častokrát doost velký výstup z komfortu). No říká se, že tam se nachází úspěch..asi to bude pravda. I přes propady, brek a neúspěchy který jsem na naší cestě zažívala jsem se odhodlala jít pořád dál, protože jsem věřila, že TO DOKÁŽU, ne já jsem to věděla 😎Vložila jsem do sebe a tebe takovou důvěru, že nebylo jiné možnosti, než uspět. Noo uff, teď mám své podnikání, které mě naplňuje a baví a zároveň vím, že mě i skvěle uživí. Nejlepší na tom celém je, že už mě nezajímá, co o tom říkají druzí (kecy typu, tím si nevyděláš moc peněz už plně ignoruju 😅 - protože vím, že opak je pravdou). Skvělý je, že jsem se naučila pracovat na svém nastavení mysli, které prostě ovlivňuje vše a já vím, že ho díky tobě dokážu v budoucnu nasměrovat tam, kam budu chtít🙌. Nelituju ani jedné korunky za tvoje služby a vím, že když se někdo rozhodne být tvoje klientka nebude litovat 🤗 díky moc, jsi moje inspirace a vzor zdravě sebevědomé a úspěšné ženy😍
Daniela
výživová poradkyně
Ahoj Hani, Chci ti poděkovat za ten půl rok co jsi mi byla tím nejlepším mentorem kterého jsem si mohla najít. Jsem ráda, že jsem do sebe ty peníze investovala protože to byla jízda 😂. Pomohla jsi mi pochopit proč jsem měla bloky které jsem měla a naučila jsi mě lépe pracovat se svou hlavou. Moje práce na sobě samé samozřejmě nekončí ale vděčím ti za to, že jsem našla směr kterým jít. Mockrát děkuju za všechno a přeju ti úžasný nový začátek v novém domově. Ještě jednou děkuji ❤️❤️
Michaela Kráčmerová
Děkuju za úžasných pár týdnů,kdy z bláznivé holky,co vypadá,že má sebevědomí až na půdu,ale uvnitř ho má někde velmi pošramocené,se začala formovat holka,co se umí ozvat. Holka co si bude dál budovat své sebevědomí a hlavně - probudila jsem v sobě - SÍLU KRÁLOVNY! a to jen díky Tobě.
Vivian Pokorná
zdravotní sestra
Sovi, tímto Ti chci poděkovat za možnost stát se Tvým menteem. Investice do sebe samé je to nejlepši rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Jsi inspirující a velice silná žena. Přala bych každé ženě, aby měla možnost s Tebou spolupracovat a možnost učit se od Tebe. ❤️
Petra Mikulíková
Rozhodnutí vstoupit do mastermind bylo to nejlepší rozhodnutí ever, je to neskutečná jízda 🤩 A co mi mastermind dala a dává?
1) celkovou transformaci celého mého já, uvědomění, kdo vlastně jsem a co od života chci 💫
2) překonání strachů a limitů
3) sebe brát jako prioritu
4) celkově se mi změnil pohled na svět a dění v něm ❤️
Lucie Hájková
podnikatelka a maminka dvou malých holčiček
www.bornie.cz
Ahoj Sovi ❤️ moc ti chci poděkovat, jak jsi se nám věnovala celý ten měsíc. A naučila jsi nás, jak si vážit samy sebe a našeho těla, života a osobnosti. Umět říkat lidem NE bylo něco, co isem neznala. Myslela jsem si, že se musím zavděčit všem, ale ukázala jsi nám, že takhle to nefunguje 💪🏽 teď vím, že každá žena má v sobě královnu👑 a my jsme ji objevily. Děkuji.
Marie Hladečková
maminka na mateřské dovolené
"Jsem vděčná za to, že jsem vstoupila k Hanči do programu, protože od první chvíle zažívám AHA momenty a v mém životě se dějí opravdové změny. Opouštím podnikání, které mi funguje, ale nenaplňuje mě a jen vyčerpává.Otevřela mi oči, dodala odvahu a sílu a jít si za svými sny...děkuji z celého srdce💗"
Petra Amoraii Štenková
duchovní průvodkyně žen
www.probud-v-sobe-kralovnu.cz
"Jsem neskutečně šťastná,že jsi mi Hani přišla do života. Už ani nevim, jak jsi se mi zjevila na soc. síti, ale vím, že to tak prostě mělo být. Díky tobě bořím svoje limity a neskutečně se posouvám vpřed. Úžasné je,že si toho všímá i mé okolí a ptaji se,co se mi v životě změnilo. A ja všem hrdě odpovidam, že jsem začala spoluprocovat s Tebou. Díky Tobě si beru svou 👑 zpět. Moc Ti za vše děkuji 😗"
Lucie Hermanová
výživová specialistka
www.luciehermanova.cz