Zřeknutí se odpovědnosti

Hana Volfová, zastoupená společností Unstoppable Women, s.r.o není ani v kurzech, ani osobních konzultacích a individuálních možnostech spolupráce zodpovědná za výsledky klienta a jejich schopnost udělat v životě změnu a vydělávat peníze pomocí jejích nápadů, informací, nástroji či strategií.

Nic na této a dalších stránkách Hany Volfové včetně obsahu a osnov negarantuje výsledky a budoucí výdělky. Nenabízíme žádnou lékařskou, právní, zdravotní, daňovou či jakoukoli jinou profesionální radu. Jakákoli finanční čísla zmíněná na této a našich dalších stránkách ilustrují koncepty a neměla by být považována za průměrný výdělek, výdělek čí sliby k současným a budoucím výsledkům.

Před zareagováním na tyto či jiné informace vybízející ke změně životního stylu, podnikání či financí by klient měl vždy vše konzultovat se svým lékařem, účetním, právníkem či profesionálním poradcem. Pouze klient sám je zodpovědná za svá rozhodnutí, akce, a výsledky ve svém životě a svou registrací na této stránce souhlasí s tím, že Hana Volfová a společnost Unstoppable Women s.r.o nejsou zodpovědní za klientovo rozhodnutí, akce, výsledky a to nikdy, za žádných okolností.

Tato stránka není součástí Facebookové stránky či Meta, Inc. Tato stránka není podporována Facebookem. FACEBOOK je ochranná známka patřící Meta, Inc.

2022 – Hana Volfová / Unstoppable Women, s.r.o – Všechna práva vyhrazena